contacts_content
POMYSŁ
Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną i performansem z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście, wcielając się w rolę detektywów, odkrywają elementy mrocznej historii, utkanej z licznych sekretów i intryg. To oni mają realny wpływ na fabułę wykreowanego świata, który niesłychanie wciąga. Teatralna konwencja zabawy w połączeniu z efektami wizualnymi oraz akustycznymi tworzy spektakularne widowisko i zaciera granicę pomiędzy sceną a publicznością. Podejmij detektywistyczne wyzwanie i stań się częścią interaktywnego show! Gotowy na nowe wrażenia?

 

 

 

contacts_content
WARIANTY
Menu składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru. Do wyboru jest wariant mięsny i wegetariański. Posiłki podawane są pomiędzy zagadkami przygotowanymi dla uczestników gry. Kelnerzy występują w teatralnych maskach i zobowiązani są do milczenia na czas trwania spektaklu. Jesteś zdany zatem na siebie! Zwracaj uwagę na każdy najmniejszy szczegół historii. Pysznej zabawy!  

  

 

 

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności